Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Nagłowice - Oferty wynajmu nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje ofertę wynajmu przestronne , 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50m , zlokalizowanego przy ul. Lipowej w Nagłowicach w powiecie Jędrzejowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

1 200 zł59 m² 20,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję 3 pokojowe mieszkanie, jasne i przestronne, usytuowane na 4 piętrze. Mieszkanie jest w dobrym stanie, cały czas zamieszkane, wolne od 1 ego lipca. W większości umeblowane, ale jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W naszej ofercie posiadamy więc propozycji na sprzedaż i wynajem - nie publikowane! Zadzwoń celem poznania szczegółów Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Wolne od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kolejowa

Jędrzejów(Nagłowice + 15 km)

1 645 zł2 351 m² 0,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Jędrzejowie przy ul. Kolejowej. Przedmiotem najmu jest cześć.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²147,90 m² 5 177 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Adres: ul. Okrzei 26, jędrzejów Powierzchnia: 147,90 m2 Liczba pomieszczeń: 8 Grunt: dz. ewid. nr 357 o pow. 740 m2 Cena: 35,00 zł /m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem, która.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Sędziszów

Sędziszów(Nagłowice + 14 km)

61,11 zł/m²90 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje na wynajem lokal użytkowy 90 m - idealny pod usługi / magazyn / pracownię. Oferuję do wynajęcia przestronny lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²115,17 m² 4 031 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Okrzei 26, jędrzejów Powierzchnia: 115,17 m2 Liczba pomieszczeń: 11 Grunt: dz. ewid. nr 357 o pow. 740 m2 Cena: 35,00 zł /m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem, która.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²331 m² 11 585 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Okrzei 26, jędrzejów Powierzchnia: 331 m2 Liczba pomieszczeń: 19 Grunt: dz. ewid. nr 357 o pow. 740 m2 Cena: 35,00 zł /m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem, która.

Szczegóły ogłoszenia

39,92 zł/m²175,33 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o powierzchni 175,33 m2, usytuowany na pierwszym piętrze budynku w centrum Kielc przy ul. Zagórskiej. Nieruchomość przez ostatnie lata pełniła funkcję luksusowego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

15,49 zł/m²32,85 m² 509 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowana w Sędziszowie przy ul. Dworcowej 25 Przedmiotem najmu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Olszewskiego

Skrzetle,Kielce(Nagłowice + 43 km)

35 zł/m²450 m² 15 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia pawilonu 450 m2 ( w tym jest antresola 96 m2) Do wynajęcia budynek biurowo - usługowy zlokalizowany w Kielcach w dzielnicy Skrzetle. Lokal o powierzchni 450 m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij