Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Nagłowice - Oferty „sprzedam mieszkanie”

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe

Wielkopole,Kielce(Nagłowice + 43 km)

289 000 zł37,10 m² 7 789,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku z cegły przy ul. Spółdzielczej na osiedlu ksm.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Jędrzejów

Jędrzejów(Nagłowice + 15 km)

888 000 zł91,68 m² 9 685,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży: apartament 93 m | 3 sypialnie | 2 łazienki | wysoki standard | Osiedle Zachód Na sprzedaż wyjątkowy, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Warsztatowa

Jędrzejów(Nagłowice + 15 km)

412 320 zł42,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: twoje nowe, komfortowe życie zaczyna się tutaj - Jędrzejów, ul. Warsztatowa. Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe wykończone pod klucz - gotowe, byś od.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł54 m² 7 685,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena mieszkanie W wyjątkowym stylu- blisko zalew kielecki - tereny zielone premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m z loggią,

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Jędrzejów

Jędrzejów(Nagłowice + 15 km)

365 000 zł37,50 m² 9 733,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mała

Centrum,Kielce(Nagłowice + 43 km)

599 000 zł76,91 m² 7 788,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Małej w ścisłym centrum Kielc. Bliska odległość głównej ulicy Sienkiewicza. Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym -możliwość wydzielenia trzech lub.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Małogoszcz

Małogoszcz(Nagłowice + 19 km)

270 000 zł46,20 m² 5 844,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| na sprzedaż 2-pokojowe m ieszkanie o powierzchni 46,2 m2, zlokalizowane przy ul. Osiedle w Małogoszczu. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Cedzyna

Cedzyna(Nagłowice + 48 km)

456 280 zł37,40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,40 mkw usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł77 m² 12 974,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w świetnej lokalizacji! Idealne inwestycyjnie! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze budynku, przy ulicy Klonowej w Kielcach. Na powierzchnię 77 m2 składa się: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nagłowice

Nagłowice,świętokrzyskie

137 000 zł60 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Blok z cegły, ocieplony, mieszkanie wewnętrzne.Dostępna suszarnia na 3 rodziny, W pobliżu park, las , ośrodek zdrowia, sklepy , Dobre połączenie przy trasie Kielce - Katowice.Możliwy zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Pawła II

Nagłowice,świętokrzyskie

80 000 zł50 m² 1 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie własnościowe + piwnica +500 m2 działka/ogródek przed budynkiem, mieszkanie bez czynszu, niski koszt utrzymania, spokojna okolica, dużo zieleni, w pobliżu sklep, kościół, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Pawła II

Nagłowice,świętokrzyskie

130 000 zł72 m² 1 805,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam przytulne mieszkanie 4-pokojowe mieszczące się przy ul. Jana Pawła. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek ocieplony, okna pcv, ciepła woda, niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Kielce(Nagłowice + 43 km)

638 000 zł58 m² 10 919 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje mieszkanie 3-pokojowe, w nowej loftowej kamienicy Z 2019 roku W centrum, przy ul. Warszawskiej Idealne mieszkanie dla rodziny lub.